خدمات

تمرکز و تخصص ما در ارائه خدمات به مقصدها و کسب‌وکارهای گردشگری به حوزه‌هایی برمی‌گردد که برای رشد و شکوفایی گردشگری ایران در فضای دیجیتال داخلی و بین‌المللی الزامی بوده ولی عموما به شکل تخصصی به آنها پرداخته نشده است. 

کسب‌وکارهای بسیاری وجود دارند که خدمات نرم‌افزاری، محتوایی و بازاریابی دیجیتال ارائه می‌دهند اما تمایز ما با آنان در دو نکته زیر است:

  • ما به شکل تخصصی در زمینه گردشگری دیجیتال متمرکز بر تجربه‌های تازه و مقاصد بکر ایران فعال هستیم.

  • ما در راهکارهایی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که برای اولین بار در ایران بدین شکل انجام می‌شد و صرفا به اعضای جامعه و مشتریان خود «پروژه» ارائه نمی‌دهیم؛ بلکه راهکارهایی که توسعه دادیم را در اختیار آنان گذاشته و در کنار هم آنها را رشد می‌دهیم.

زیرساخت گردشگری دیجیتال

راهکار نرم‌افزاری مقیاس‌پذیر و ابری ما به مقاصد و کسب‌وکارهای گردشگری در اندازه‌های کوچک تا بزرگ این امکان را می‌دهد تا محتوا و خدمات خود را روی دامنه اختصاصی خود و مهمتر از آن در سرتاسر شبکه آنلاین گردشگری هوریز منتشر کرده و بفروشند.

برندسازی گردشگری

ما در طول فعالیت خود توجه ویژه‌ای به توسعه‌ی برندها و هویت‌های بصری مدرن در زمینه کسب‌وکارها و مقاصد گردشگری داشته‌ایم. یکی از اصلی‌ترین نکات مورد توجه قابلیت رشد این برندها به بازارهای بین‌المللی است.

بازاریابی برای گردشگری

کرمان لند، هوریز و سایر ابتکارات ما گواه خوبی برای کسب تجربه در ارائه خدمات بازاریابی و توسعه کسب‌وکار به مقاصد گردشگری است. باور داریم که با جذب همراهان جدید از سایر مقاصد تازه تاثیر این بازاریابی آغاز خواهد شد.

برندسازی مقاصد گردشگری ایران

تولید محتوای تصویری

با برگزاری ۴ تور تولید محتوا در استان کرمان برای پوشش تمام مساحت بزرگترین استان ایران تا کنون توانسته‌ایم محتوای با کیفیت و فاخری برای این مقصد گردشگری تولید کنیم. نمونه‌ها در اینستاگرام و آپارات کرمان لند در دسترس است.

توسعه اپلیکیشن‌های موبایل

برای ارائه خدمات مقصد یا کسب‌وکار گردشگری خود نیاز به اپلیکیشن موبایل دارید؟ دوست دارید به گروه گسترده‌ای از مشتریان و کاربران محتوای خود را عرضه کنید؟ ما برای شما راهکار ویژه‌ای داریم تا اپلیکیشن گردشگری خود را راه‌اندازی کنید.

نمایشگاه‌ها و رویدادهای گردشگری

کرمان لند، هوریز و سایر ابتکارات ما گواه خوبی برای کسب تجربه در ارائه خدمات بازاریابی و توسعه کسب‌وکار به مقاصد گردشگری است. باور داریم که با جذب همراهان جدید از سایر مقاصد تازه تاثیر این بازاریابی آغاز خواهد شد.

مقصد یا کسب‌وکار گردشگری هستید؟

ما مشتاق و آماده هستیم تا ابتکارها و خدمات گردشگری دیجیتال خود را در اختیارتان بگذاریم.