رسانه‌های اجتماعی آرورا

رسانه‌های دیجیتال در دنیای روزمره

 

در دهه‌های اخیر که رشد چشمگیر متحول شدن کسب و کارها و دیجیتال شدن آنها را شاهد بوده‌ایم (مقاله تحول دیجیتال را اینجا بخوانید)، رسانه‌ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند. رشد رسانه‌های دیجیتال باعث شد که این رسانه‎ها بیش از پیش در زندگی مردم اهمیت پیدا کنند و تاثیر به سزایی بر روی زندگی آنها بگذارند. از همین رو نه تنها کسب و کارهای دیجیتال، بلکه کسب و کارهای سنتی نیز به استفاده از این ابزارها برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان استفاده کردند. اکنون حتی پای فراتراز این گذاشته شده است و شاهد آن هستیم که از دل این رسانه‌ها کسب و کارهای بسیاری شکل گرفته است. زندگی بدون رسانه‌های دیجیتال مانند اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام یا توییتر برای بسیاری از انسان‌های سراسر جهان سخت و حتی غیرممکن شده است. با گسترش روزافزون اینترنت در جای جای کره زمین، رسانه‌های دیجیتال تبدیل به جزء‌های جدانشدنی از زندگی شدند.

آرورا در رسانه‌ها

آرورا نیز مانند بسیاری از کسب و کارهای دیجیتال از بسترهای مختلف رسانه‌ای برای ارتباط با مردم و انتشار محتواهای خود استفاده می‌کند. کرمان لند، هوریز، هوریز شاپ، مقصدبان و … از جمله برندهای آروراست. کرمان لند محتوای گردشگری مختص استان کرمان منتشر می‌کند. هوریز محتوای گردشگری و مطالب آموزشی سفر و طبیعت گردی  را منتشر می‌کند. (برای آشنایی بیشتر با کرمان لند، هوریز و … به اینجا بروید). در زیر آدرس همه رسانه‌های آرورا را می‌توانید ببینید.

 


آرورا و تولید محتوا

 

آرورا در تولید محتوای یونیک و تاثیرگذار در حوزه گردشگری بسیار فعال بوده است. از جمله مهمترین محتواهای تولید شده میتوان به ویدئوهای سریالی معرفی استان کرمان به عنوان یک مقصد گردشگری اشاره کرد که در ذیل پروژه بزرگ “بازاریابی مقصد استان کرمان” انجام شده است. خط مشی آرورا در اشتراک گذاری محتواهای خود بر اشتراک گذاری محتوا برای شناخت هرچه بهتر گردشگری استان کرمان و توسعه گردشگری استان استوار بوده است. توسعه گردشگری استان کرمان با استفاده از توانمندسازی گروه‌ها و افراد بومی منجر به توسعه پایدار و هدفمند گردشگری و همینطور توسعه و پیشرفت منطقه می‌گردد و پتانسیل‌های منطقه بیشتر و بیشتر فعال می‌شود. کرمان‌لند بر طبق این خط مشی محتواهای تولید شده خود را با شرایطی که بتواند این توسعه بومی را محقق کند در اختیار تمامی افراد، گروه‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد. در تورهای تولیدمحتوای کرمان‌لند تلاش شده است با استفاده از ظرفیت و هنر بومی استان صورت پذیرد و بدین نحو مشارکت این افراد باعث حس تعلق و دلسوزی نسبت به استان کرمان را ایجاد می‌کند.

Leave A Comment